PIĄTEK DNIEM WOLNYM W BOMASPORT :-) ODPOCZYWAMY! PAMIĘTAJCIE, ŻE NADRUKI WYKONUJEMY OD PONIEDZIAŁKU ZGODNIE Z KOLEJNOŚCIĄ ZAMÓWIEŃ

WIĘKSZOŚĆ NADRUKÓW W 24h! DOSTAWA KURIEREM 24/48h TYLKO 7,90 ZŁ! KONTAKT FACEBOOK m.me/bomasport

Ten 1 za 0 do PUNKTU Poczty

Zamów produkt z dostawą "Ten 1 za 0 do PUNKTU Poczty" i ciesz się darmową dostawą do tysięcy Punktów odbioru. Dzięki tej usłudze masz możliwość odebrania przesyłek paczkowych w 11 000 punktów. Po otrzymaniu wiadomości sms masz minimum 7 dni na odbiór przesyłki. Twoja paczka może zostać doręczona do: sklepu Żabka, sklepu Freshmarket, na stację paliw Orlen, do kiosku Ruchu, do Automatu pocztowego, do wybranego Urzędu pocztowego.

Darmowa dostawa w ofercie promocyjnej "Ten 1 za 0 do PUNKTU Poczty" dotyczy tylko ofert wyróżnionych napisem DARMOWA DOSTAWA, których wartość nie przekracza kwoty 120 PLN. Opcja dostawy, której dotyczy promocja, to: odbiór w PUNKCIE Poczta Kurier48.

Darmowa dostawa "Ten 1 za 0 do PUNKTU Poczty" dotyczy tylko produktów oznaczonych symbolem DARMOWA DOSTAWA i nie można jej łączyć z innymi produktami.

Dostępne formy płatności za dostawę to: przedpłata szybkim przelewem elektronicznym przelewy24, płatność kartą VISA/Mastercard, przepłata przelewem tradycyjnym, płatność za pośrednictwem Paypal.

Kliknij na poniższy odnośnik i sprawdź jakie obecnie produkty oferujemy w ramach promocji "Ten 1 za 0 do PUNKTU Poczty":