WIĘKSZOŚĆ NAPISÓW W 24 GODZINY! DOSTAWA KURIEREM TYLKO 7,90 ZŁ LUB GRATIS OD 120 ZŁ!

Ten 1 za 0 do PUNKTU Poczty

Zamów produkt z dostawą "Ten 1 za 0 do PUNKTU Poczty" i ciesz się darmową dostawą do tysięcy Punktów odbioru. Dzięki tej usłudze masz możliwość odebrania przesyłek paczkowych w 11 000 punktów. Po otrzymaniu wiadomości sms masz minimum 7 dni na odbiór przesyłki. Twoja paczka może zostać doręczona do: sklepu Żabka, sklepu Freshmarket, na stację paliw Orlen, do kiosku Ruchu, do Automatu pocztowego, do wybranego Urzędu pocztowego.

Darmowa dostawa w ofercie promocyjnej "Ten 1 za 0 do PUNKTU Poczty" dotyczy tylko ofert wyróżnionych napisem DARMOWA DOSTAWA, których wartość nie przekracza kwoty 120 PLN (wszystkie zamówienia za ponad 120 PLN zawsze wysyłamy gratis). Opcja dostawy, której dotyczy promocja, to: odbiór w PUNKCIE Poczta Kurier48. 

Darmowa dostawa "Ten 1 za 0 do PUNKTU Poczty" dotyczy tylko produktów oznaczonych symbolem DARMOWA DOSTAWA i nie można jej łączyć z innymi produktami.

Dostępne formy płatności za dostawę to: przedpłata szybkim przelewem elektronicznym przelewy24, płatność kartą VISA/Mastercard, przepłata przelewem tradycyjnym, płatność za pośrednictwem Paypal.

Kliknij na poniższy odnośnik i sprawdź jakie obecnie produkty oferujemy w ramach promocji "Ten 1 za 0 do PUNKTU Poczty":