#Zostańwdomu To my dokładamy wszelkich starań do najszybszej realizacji zamówień. Większość napisów wykonujemy w 24 godziny!

WYSYŁKA TYLKO 8,49 ZŁ LUB DARMOWA OD 100 ZŁ

Zwrot produktu

Jeżeli zamówiłeś produkt i okazał się np. za duży, skorzystaj z procedury zwrotu. W ciągu 14 dni od otrzymania artykułu możesz go zwrócić. Pamiętaj, że przesyłka zwrotna jest na Twój koszt.

Jednocześnie sugerujemy aby do zwrotu odsyłać tylko nieużywane artykuły. Z tego względu radzimy ostrożnie przymierzać odzież. Uważaj, aby nie usuwać przyczepionych metek ani nie ubrudzić artykułów. Niestety gdy produkt okaze się uszkodzony, brudny, będzie posiadał zagięcia lub wytarcia będziemy zmuszeni odesłać go do Klienta na jego koszt.

Prosimy pamiętać, że zwrotowi (oraz wymianie) nie podlegają produkty o właściwościach ściśle związanych z konsumentem (np. koszulki, bluzy, dresy z wykonanym nadrukiem). W momencie umieszczenia nadruku na plecach koszulki piłkarskiej w postaci nazwiska piłkarza, numeru lub napisu wybranego przez Klienta produkt zostaje spersonalizowany.
 


ZWROT WE WŁASNYM ZAKRESIE

Chcesz coś zwrócić? 

1. Napisz na kartce informację odnośnie zwrotu na podstawie dostępnego poniżej formularza, podaj swoje dane niezbędne do zwrotu.

2. Do kartki przypnij dowód zakupu w postaci paragonu, faktury VAT lub potwierdzenia zamówienia.

3. Przygotuj paczkę, włóż kartkę z informacją oraz zakupiony produkt do opakowania przeznaczonego do wysyłki.

4. Przesyłkę możesz nadać w dowolny sposób na nasz adres korespondencyjny.

5. Zwrotu pieniędzy dokonujemy bezzwłocznie po otrzymaniu przesyłki zwrotnej. Zwracana kwota dotyczy tylko wartości artykułu + koszt najtańszej opcji przesyłki (bez opcji dodatkowych).

Nie odbieramy paczek wysłanych za pobraniem na adres naszej firmy.

 


SZYBKI ZWROT PRZESYŁKĄ 24H PRZEZ POCZTĘ POLSKĄ W CENIE 11,99 ZŁ

Chcesz coś zwrócić? 

1. Napisz na kartce informację odnośnie zwrotu na podstawie dostępnego poniżej formularza, podaj swoje dane niezbędne do zwrotu.

2. Do kartki przypnij dowód zakupu w postaci paragonu, faktury VAT lub potwierdzenia zamówienia. Następnie wejdź na stronę https://ezwroty.poczta-polska.pl

3. Wybierz nazwę sklepu wpisując: bomasport.pl oraz kliknij klawisz 'zwróć'

4. Podaj niezbędne dane adresowe wraz z numerem zamówienia. Po kliknięciu klawisza 'dalej' wybierz punkt pocztowy, w którym nadasz przesyłkę.

4. Wyślij wiadomość e-mail na nasz adres: sklep@bomasport.pl z informacją, że chciałbyś dokonać e-zwrotu.

5. Poczekaj na weryfikację Twojego zgłoszenia, po jego potwierdzeniu wyślemy na Twój adres e-mail etykietę adresową, którą będziesz mógł wykorzystać w celu odesłania produktu. Uwaga! Za skorzystanie z powyższej opcji zostanie pobrana opłata w wysokości 11,99 zł. O tę kwotę zostanie pomniejszony przelew za zwracane produkty.

6. Po otrzymaniu etykiety nadaj przesyłkę w Urzędzie Poczty Polskiej.

7. Zwrotu pieniędzy dokonujemy bezzwłocznie po otrzymaniu przesyłki zwrotnej. Zwracana kwota dotyczy tylko wartości artykułu + koszt najtańszej opcji przesyłki (bez opcji dodatkowych).

 


 

Nasz adres korespondencyjny: 
BOMASPORT (Szul)
Oświecenia 44/75
31-636 Kraków


Aby wydrukować formularz zwrotu w formacie DOC kliknij w obrazek: